خبرنامه پیامکیشماره همراه:

عضویت لغو عضویت

لطفا شماره خود را بدرستی وارد نمائید!


معرفی سردار شهيد « حاج محمود شهبازی » در قالب يك نرم‌افزار

 

نرم‌افزار شهيد شهبازی به همت نشر الكترونيكی شاهد در قالب يك لوح‌ فشرده منتشر شد.

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) به نقل از نويد شاهد، نرم‌افزار سردار شهيد «محمود شهبازی» در قالب يك لوح‌ فشرده ارائه شده است.

شهيد شهبازی از دانش‌آموختگان دانشگاه علم و صنعت و از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همدان و همچنين قائم‌مقام لشگر 27 محمد رسول‌الله بود و در جريان نجات جان يك بسيجی در عمليات بيت‌المقدس بر اثر اصابت تركش خمپاره به شهادت رسيد.

اين نرم‌افزار حاوی 144 قطعه عكس، 71 برگ سند، 31 دقيقه فيلم و 52 دقيقه صوت از اين شهيد گران‌قدر است.

در بخشی از خاطره خبر شهادت شهيد شهبازی به مادرش چنين می‌خوانيم: «بلندگو داشت پيام امام خطاب به فاتحان خرمشهر را می‌خواند. مادر به فكر افتاد محمود از بوی اسپند خيلی خوشش می‌آيد. امروز هم كه روز شاديه، برم سور و سات اسپند رو آماده كنم و به سمت كوچه رفت. پورمهدی دوباره از نرده‌بان چوبی بالا رفت. سر ريسه رنگی را محكم كشيد و به دور يك ميله كه لب پشت‌بام مسجد نشسته بود، بست. چراغ‌ها كه روشن شد، عرق پيشانی‌اش را با آستين گرفت و چشم انداخت به خيابان. راه باز شده بود؛ اما ماشين‌ها خيلی كند حركت می‌كردند. ده‌تا اتوبوس كنار خيابان ايستاده بودند. چند‌تاشان هنوز با گل استتار شده بودند. قيافه اتوبوس‌ها و پاسداران جوانی كه سريع پياده می‌شدند، برای پورمهدی ناآشنا بود. يكی از نوجوانان مسجد، پا تند كرد و آمد پای نرده‌بان و سرش را گرفت رو به بالا و گفت: از جبهه اومدن... همه شون پاسداران...»

اين نرم‌افزار همچنين حاوی وصيت‌نامه شهيد محمود شهبازی است.

نرم‌افزار سردار شهيد محمود شهبازی در قالب يك لوح فشرده، با قيمت 2000 تومان توسط نشر الكترونيكی شاهد توليد شده و در فروشگاه‌های نشر شاهد در سراسر كشور به فروش می‌رسد.

يادآور می‌شود، نشر الكترونيكی شاهد پيش از اين نرم‌افزارهايی را برای شهيدان، مطهری، زين‌الدين، مجتب4ی هاشمی، احمد كاظمی، همت، حسن باقری و... طراحی، توليد و ارائه داده است.

کجایند مردان بی ادعا !